Çalışma Saatleri Hafta İçi: 08:00 - 18:00 | Cumartesi: 08:00 - 14:00
Teklif AL

RFİD Ürünler Nedir?

RFİD Ürünler Nedir?

RFİD Ürünler Nedir?

Mağaza giriş kapılarına kurulan mağaza ürün koruma sistemi antenleri, mağazada satılan ürünlerin üzerine yapıştırılan ürün güvenlik etiketlerinin sökülmeden çıkarılması durumunda alarm verir. Ürün güvenlik yöntemlerinin en etkilisi olan mağaza ürün koruma sistemi, fiyat olarak da gayet uygun seviyelere gelmiştir. Sensitive mağaza ürün koruma sistemi Türkiye distribütörü olan Perkotek, satış ve satış sonrası hizmetleri ile en çok tercih edilen firmalar arasındadır. Ürünlerin üzerine kağıttan edilmiş 4×4 ve 5×5 kağıt etiket yapıştırılabildiği gibi round etiket, sun etiket, golf etiket ve square sert etiketlerde lanyard telli çivi aracılığı ile takılabilir.

MAĞAZA ÜRÜN KORUMA SİSTEMLERİ;

–        Ürün güvenlik alarm antenleri –        Ürün koruma alarm etiketleri –        Mıknatıslı etiket sökücü ve deactivator (kağıt etiket öldürücü) den oluşmaktadır.

ÜRÜN KORUMA ALARM ANTENLERİ

Radyo frekansıyla çalışan mağaza ürün koruma sistemi antenleri parazitsiz ortamlarda 2 metreye kadar performanslı olarak çalışır. Pleksiden imal edilmiş koruma antenleri transparan olup gelende mağaza vitrininin kapanmamasını isteyen ve dekora önem veren firmalar tarafından talep edilmektedir. Alüminyum ve plastik alarm antenleri ise giriş çıkışın yoğun olduğu bebek arabası yahut market arabalarının çarpabileceği ortamlar için idealdir. İthal ve yerli ürün modellerini inceleyip fiyat teklifi için bizi arayabilirsiniz.

Yorum Yap