Güvenlik Etiketi | Kemik Etiket

Kemik Etiket Güvenlik Etiketi Nedir? Kemik Etiket olarak bilinen etiket türü aslında alarm etiketi dir. Güvenlik etiketi olarak da bilinen alarm etiketleri mağaza ürün güvenlik sistemlerinin en önemli ekipmanlarından birisidir. Etiket seçiminde dikkat edilmesi gereken hususlar ve etiket çeşitleri:

Alarm etiketler iki çeşittir. 1. Sert Alarm Etketi (Hard Tag) 2. Kağıt Alarm etiketi (RF Label). Aynı zamanda Radyo Frekans (RF) 8.2 MHz  ve Akusto Manyetik  58KHz olarak da çeşitlendirilirler. LGE Ürün Koruma ve Güvenlik sistemi firması olarak her iki etiketinde satışını yapmaktayız. Mağaza güvenliğinde kapıda tercih edilen anten cinsine göre kullanacağınız etiket seçimi şekillenmektedir. Radyo Frekans (RF) anten tercih ettiyseniz Radyo Frekans (RF) etiket, Akusto Manyetik Anten tercih ettiyseniz Akusto Manyetik Etiket tercih etmelisiniz. Her iki durumda da mağazanız koruma altında olacaktır.

LGE MAZAĞA KORUMA VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ OLARAK ALARM ETİKETİ VE GÜVENLİK ETİKETİ İÇİN HATALI ÜRÜNLERDE ÜRÜN DEĞİŞİM GARANTİSİ VERMEKTEYİZ. ÜRÜNLERİMİZ GARANTİLİ VE HER ZAMAN STOKLARIMIZ MÜSAİTTİR.

Etiket tercihleriniz konusunda firmamız bünyesindeki mağaza mühendislerimizden ücretsiz bilgi alabilir yada ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.

 Akusto Manyetik ve Radyo Frekans Sert Alarm Etiketleri,  sürekli kullanım için tasarlanmış etiketlerdir. Çivisi dahil satılmaktadır. Bu etiketlerde en önemli özellik çivisidir. Kullanılan çivilerin tırtıklı olması gerekir. Bu ürünlerde etiketin yapısal özelliğinden dolayı, düz çiviler ve diğer tüm çiviler kullanılamamaktadır. Diğer Sert Alarm Etiketlerde bu tip bir sorun yoktur, tüm çiviler kullanılabilmektedir.

Konuşma Başlat
Whatsapp
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?