Mağaza Güvenlik Sistemi | Alarm Anteni | Alarm Etiketi

Mağaza güvenlik sistemi denince ilk akla gelen, alarm etiketi, alarm anteni, hırsız alarmı gibi güvenlik ürünleridir.

Güvenlik ekipmanları ne kadar güvenilir?

Güvenlik ekipmanlarının ne kadar güvenilir olduğu arkasında duran firma profili ile yakından ilgilidir. Sektörde tecrübeli, profesyonel ekip barındıran, servis garantisi veren, mümkünse üretici firmalar ile çalışmak güvenirliği yükseltmektedir.

Mağaza güvenlik sistemi ne işe yarar?

Olası hırsızlık olaylarına karşı güvenlik önlemi demektir. Ödemesi yapılmayan ürün mağaza dışına çıkamaz. Mağaza dışına çıkarılmaya teşebbüs edildiği anda alarm etiketleri alarm antenleri vasıtası ile görevliler uyarılır ve mağaza içi hırsızlık önlenir.

Mağaza Güvenlik Sistemi|Alarm etiketi|Alarm Anteni

Mağaza Güvenlik Sistemi

Mağaza güvenlik sistemi fiyatları ne kadardır? Fiyatlar kullanılacak alarm anteni, alarm etiketi ve oluşturulacak proje ile şekillenir. Fiyat oluşturabilmek için keşif yapılmalı ve proje oluşturulmalıdır. Öncelikle fiyat oluşturma aşamasında yapılması gereken sistem kurulacak mağaza da keşif yapmaktır. Mağaza görülmeden proje oluşturmak yanıltıcı olabilir. Beraberinde bütçe doğrultusunda fiyat performans aralığı göz önünde bulundurularak müşteriye önerilerde bulunulabilir. Söz konusu ürünlerin yerli üretim olması ayrıca garanti sürelerinin uzun olması ve garanti dahili ürün yenileme yada değişimlerinde müşteriye fayda sağlar.

Geri Bildirim gönder...

Yorum Yaz

Yorum yazabilmek için girişyapmalısın
Seo Uzmanı Mustafa MUTLU | Web Tasarım Kent Ajans | Matbaa & Ambalaj İzmir Kent Ajans