Mağaza Ürün Güvenlik Sistemi Nedir?

Mağaza Ürün Güvenlik Sistemi Mağaza içi elektronik güvenlik sistemleri sayesinde, hırsızlıklara karşı kesin başarı sağlanmaktadır.  Ödemesi yapılmayan ürün yada kasada de aktif edilmeyen ürün etiketi mağaza dışına çıkarma girişiminde alarm devreye girer.

Mağaza güvenliğini sağlamak için mağaza girişine yerleştirilen ürün güvenlik antenleri ürüne takılı güvenlik etiketini tanıyarak geçişte alarmı devreye sokar. Böylelikle mağaza güvenliği yada sorumlularını hırsızlığa karşı uyarır. Mağaza ürün güvenliği son derece dikkat edilmesi gereken bir konudur. Kullanılacak ürün güvenlik etiketlerinin kalitesi güvenlikte oldukça önemli rol oynar. Garanti belgesi olmayan merdiven altı üreticilerden temin edilen mağaza ürün güvenlik etiketleri belli bir süre içerisinde işlevini yitirir. Yapılması gereken sattığı ürünün arkasında durabilen garanti ve servis verebilen firmalar ile çalışmaktır.

ALARM ETİKETLERİ VE ALARM ANTENLERİNİN NE KADAR GÜVENLİ OLDUĞU KONUSUNDA GEREKLİ BİLGİYİ VE GÜVENİ VEREBİLEN  FİRMALAR MAĞAZA GÜVENLİĞİNE YAPILAN YATIRIMIN GERİ DÖNÜŞÜMÜNÜ SAĞLAR.

HER GEÇEN GÜN MAĞAZA HIRSIZLIKLARININ ARTTIĞI BU GÜNLERDE EN AKILLI YATIRIM MAĞAZA GÜVENLİK SİSTEMİ YAPACAK FİRMANIN REFERANSLARI VE SEKTÖRDEKİ GEÇMİŞİDİR.

LGE Mağaza Ürün Güvenlik Sistemi ailesi olarak gerek teknik ekibimiz gerek satış kadromuz üretici firma olma avantajımızla bugüne kadar hiç bir müşterimizden olumsuz geri dönüşüm almadık. Mağazanızın güvenliği ile ilgili her türlü sorularınız ve merak ettikleriniz için ücretsiz danışma ve ücretsiz keşif hizmeti vermekteyiz. Tek yapmanız gereken bizi aramak. Firmamız tecrübeli teknik servis personeli eşliğinde firma çıkarlarınız göz önünde tutularak yapılacak keşif sonrası projeniz fiyat teklifi eşliğinde size sunulur. Anlaşma halinde en kısa sürede mağazanız koruma altına alınır.

Konuşma Başlat
Whatsapp
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?